Reklama
 • Piątek, 29 listopada 2013 (14:59)

  „Nie życzę tego nikomu!”, tak Maciej Musiał (18) skomentował incydent, jaki niedawno miał miejsce. Ktoś opublikował w Internecie informację o jego... śmierci! Napisano, że młody aktor zginął w wypadku samochodowym na trasie Warszawa – Łódź. Tego samego dnia przykrą wiadomość można było przeczytać na pasku informacyjnym stacji Polsat News. Na profilu facebookowym aktora natychmiast pojawiły się kondolencje. Zdziwiony Maciej napisał na swojej stronie: „Jestem, żyję i mam się dobrze!”. A w ro

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 29 listopada 2013 (14:56)

  Odc. 3 - Natalia i Ludwik rozmawiają z Kubą i Kacprem przez Internet. Boska postanawia jak najszybciej zabrać synów z obozu. Tomek ma pierwszy raz głosować w wyborach. Ludwika i Natalię do wyborów zaciąga Zosia. Maria z Markiem idą na wyścigi konne. 4 - Natalia i Magda uważają, że Tomek nie potrafi odkleić się od telefonu. Bolo komplementuje Natalię. Twierdzi, że matka przyjaciela jest bardzo atrakcyjna! Z niezręcznej sytuacji ratuje żonę Ludwik. 5 - Kacper opowiada rodzicom o swoim nowym „su

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 22 listopada 2013 (14:21)

  Podobno w nowym serialu Dwójki zobaczymy Tomasza Karolaka. Tym razem zagra pracownika stacji benzynowej.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 22 listopada 2013 (14:20)

  Aktorka wpadnie z wizytą do państwa Boskich. W dwóch odcinkach „rodzinki.pl” będzie mamą Antka (Wiktor Soskulski), jednego z kolegów Kacpra (Mateusz Pawłowski). I choć początkowo znudzi pana domu (Tomasz Karolak), to wizyta nabierze rumieńców, gdy okaże się, że jej syn trenuje lacrosse’a. Boscy zapragną zgłębić tajemniczą dyscyplinę sportu!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 22 listopada 2013 (14:19)

  Jest ulubieńcem nastolatek, mógł marzyć o karierze w Hollywood. Ale znika z ekranu, woli zdać maturę! Obiecuje, że wróci, tylko... czy będzie miał do czego?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 13 listopada 2013 (11:10)

  Wzruszająca i pokrzepiająca historia Jaśka Meli, zdobywcy dwóch biegunów, została przeniesiona na ekran.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 13 listopada 2013 (11:09)

  Niedawno na ekrany kin wszedł film o Jaśku Meli pt.: „Mój biegun”, z Maciejem Musiałem w roli głównej. Jak aktor podsumował swoją pracę?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 8 listopada 2013 (14:29)

  Po maturze Maciej Musiał (18) pragnie spędzić rok za oceanem. „Syn ma mnóstwo planów, studia za granicą są jednym z nich”, potwierdza jego mama, Anna Musiał. Maciek musi więc powalczyć o dobre oceny na świadectwie. „(...) wszystkie zaległości w nauce muszę zaliczyć. Nie ma taryfy ulgowej”, mówił w jednym z wywiadów. Jeśli plany wyjazdowe się powiodą, świeżo upieczony maturzysta zamieszka w Los Angeles. Blisko fabryki snów, więc będzie miał okazję spróbować swoich sił na hollywoodzkich cast

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 8 listopada 2013 (14:28)

  Ludwik kupuje Natalii antydepresyjną lampę. Niestety, prezent nie spełnia swojej roli. Tomek i jego współlokatorzy mają już dosyć częstych wizyt rodziców... Zbliża się Halloween. Boscy szukają sposobu na pozbycie się w tym dniu nachalnych gości.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 8 listopada 2013 (14:27)

  odc. 11-12 (115-116) Tomek ukradkiem wyżera rodzicom zapasy z lodówki. Nie chce natomiast pomóc im w zakupach. Kacper uczy się coraz gorzej. Największe problemy ma z językiem polskim. Z kolei Marek, Natalia i Ludwik wspominają stare czasy, gdy sami studiowali.

  Czytaj więcej Komentarzy:0