Reklama
  • Środa, 22 stycznia 2014 (10:51)

    Rodzinka.pl: Jak się skończy hit Dwójki?

W mikołajki zobaczymy dwa ostatnie odcinki piątego sezonu. Pożegnanie z Boskimi odbędzie się w świątecznych nastrojach.

Dom Boskich wystawiony na sprzedaż, gorący pocałunek pod jemiołą i „Bogurodzica” zamiast kolędy! To wszystko zobaczymy w finałowych odcinkach „Rodzinki.pl”. Czy to koniec serialu?

Zwariowana Wigilia

Chociaż oficjalnie nie ma potwierdzenia o kontynuacji serii, to można mieć nadzieję, że zobaczymy jeszcze Boskich w akcji.

Reklama

Na razie aktorzy i reszta ekipy filmowej mają wolne. A co przygotowali widzom na pożegnanie? Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak) zdecydują się na sprzedaż domu.

Ten pomysł nie spodoba się Kacperkowi (Mateusz Pawłowski). Malec postanawi działać! Tymczasem nadchodzi Boże Narodzenie. Jak co roku przy stole u Boskich zjawi się rodzina i przyjaciele.

Zenon (Michał Grudziński) nie będzie chciał śpiewać kolęd, ale „Bogurodzicę”.

Z kolei Tomek (Maciej Musiał) zapragnie pokazać Magdzie (Olga Kalicka), jak bardzo mu na niej zależy. Przygotuje dla niej niespodziankę.

Teleświat
Więcej na temat:Rodzinka.pl

Zobacz również

  • Wielu jego rówieśników aż się rwie do swojego „pierwszego razu”, ale Maciej Musiał wręcz przeciwnie! – Często zastanawiam się nad tym, czy nie zachować dziewictwa aż do ślubu. Rozważam to –... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.