Reklama
  • Poniedziałek, 14 lipca 2014 (14:49)

    Rodzinka.pl: Nowe odcinki dopiero w marcu

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom zdjęcia do szóstej serii rozpoczną się dopiero pod koniec roku. Premierowe odcinki zobaczymy w marcu.

Poczekacie na nas do wiosny? – napisała Małgorzata Kożuchowska na portalu społecznościowym do fanów „Rodzinki.pl”. Roczna przerwa przydarzyła się już wcześniej bohaterom serialu i widzowie o nich nie zapomnieli. Tak będzie i tym razem.

Dziecko tylko w realu

Przesunięcie zdjęć kolejnej serii „Rodzinki.pl” spowodowane jest ciążą Małgorzaty Kożuchowskiej, która potrzebuje teraz spokoju i odpoczynku.

Reklama

Gdy okazało się, że aktorka spodziewa się dziecka, pojawiła się plotka, że serialowa Natalia też będzie przy nadziei. Teraz jednak wiadomo, że nie powiększy się rodzina Boskich. Będą za to inne niespodzianki.

Nareszcie wszyscy razem

Kacperkowi (Mateusz Pawłowski) wyrosną różki! Ta nagła zmiana charakteru najmłodszej pociechy będzie sporym zaskoczeniem dla rodziców.

Z kolei Kuba (Adam Zdrójkowski), który rośnie jak na drożdżach, zamieni się z beztroskiego nastolatka w poważnego ekologa. Wielka rewolucja czeka też Tomka (Maciej Musiał). Zrezygnuje ze wspólnego mieszkania z kumplami i wróci do rodzinnego gniazda. Rozstanie się także ze swoją pierwszą miłością Magdą (Olga Kalicka).

W domu Boskich pojawią się też inni lokatorzy. To Janina (Halina Skoczyńska) i Zenon (Michał Grudziński), rodzice Natalii. Czy Ludwik (Tomasz Karolak) wytrzyma mieszkanie z teściami pod jednym dachem?

Marzena Juraczko

Zobacz również

  • Wielu jego rówieśników aż się rwie do swojego „pierwszego razu”, ale Maciej Musiał wręcz przeciwnie! – Często zastanawiam się nad tym, czy nie zachować dziewictwa aż do ślubu. Rozważam to –... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.