Reklama
  • Poniedziałek, 14 lipca 2014 (14:48)

    Rodzinka.pl: Wielka rewolucja u Boskich!

Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak już w tym tygodniu wracają na plan „rodzinki.pl”. 6. sezon sitcomu będziemy oglądać jesienią w TVP 2. Jakie zmiany czekają Natalię i Ludwika Boskich?

Fani serialu na pewno się zastanawiają, czy w związku z faktem, że Małgorzata Kożuchowska jest w ciąży, rodzina Boskich się powiększy. Producenci serialu zapewniają, że nie.

Aktorka będzie po prostu filmowana w taki sposób, żeby kamera nie uchwyciła jej powiększającego się brzuszka. A plan zdjęć ma być tak ułożony, by zbytnio nie obciążać gwiazdy, dla której macierzyństwo jest w tej chwili sprawą priorytetową. Większe pole do popisu będzie miał zatem Tomasz Karolak.

Jak włoska rodzina

Reklama

Co nowego wydarzy się w życiu Boskich? Przede wszystkim w ich domu zrobi się bardzo ciasno. Po pierwsze, pod skrzydła rodziców wróci Tomek (Maciej Musiał), który zrezygnuje z wynajmowania mieszkania z kolegami. Po drugie, rodzice Natalii, czyli Janina i Zenon (Halina Skoczyńska, Michał Grudziński), sprzedadzą swój dom i z walizkami przyjadą do córki. W tak wielopokoleniowym siedlisku często będzie dochodziło do zabawnych sytuacji i konfliktów. Tym bardziej, że chłopcy rosną i stają się coraz bardziej zbuntowani. Boscy będą jak włoska rodzina.

EM

Kurier TV

Zobacz również

  • „Rodzinka.pl” z Tomaszem Karolakiem w roli Ludwika Boskiego znów pojawi się w TVP 2 jesienią. Produkcję przerwano, by Maciej Musiał, czyli serialowy Tomek, mógł przygotować się do matury, a... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.